Inwestujesz przez Internet? Zobacz Opinie o Profit Sites Academy i zarabiaj z domu. Gwarantowane 10% zwrotu po miesiącu.

Lokaty we wschodzące spółki sposobem na zysk?

Zapomnij o lokatach w banku, polisolokatach i funduszach inwestycyjnych. Prawdziwe zyski są gdzie indziej – w spółkach, które jeszcze nie weszły na giełdę. To właśnie one mają największe szanse na osiągnięcie zysku.

1. Zarabianie na nowych technologiach – hit 2013 roku?

Spółki technologiczne takie jak Facebook, Apple czy LinkedIn pokazały, że można zarobić nie tylko w tradycyjnych branżach (energetyka, bankowość, przemysł ciężki), ale również na nowych technologiach. W 2013 roku ten trend się powiększy.

2. Inwestowanie w aplikacje mobilne: w co zainwestować pieniądze w 2013

Inwestowanie w nowe technologie jest trudne. Prognozuje się, że zaledwie jedna na 10 inwestycji pieniędzy przyniesie przychód, 4 wyjdą na zero, a 5 przyniesie stratę!
Ta jedna musi zarobić na siebie, dziewięć pozostałych i jeszcze dać inwestorowi taki dochód, jaki w klasycznej inwestycji wszystkie spółki w ogólności wzięte. Wiele wskazuje na to, że w 2013 taki zysk dadzą spółki inwestujące w aplikacje mobilne.

3. Zarabianie na nowych technologiach

Jak odnaleźć taką inwestycję? Okazuje się, iż to co wszyscy uważamy za nowe techniki (np. wspomnianego na początku Facebooka) będzie już przestarzałe. Na Facebooku zarobili inwestorzy, którzy weszli w niego między 2004 a 2010 rokiem. Ci inwestujący w niego kiedy wchodził na giełdę stracili i nadal będą tracić, zwłaszcza kiedy pracownicy będą mogli sprzedać swoje akcje. Teraz liczą się technologie mobilne” – komentuje Grzegorz Kowalczyk, inwestor indywidualny.

4. Inwestowanie w aplikacje mobilne: jaką wybrać?

Również polskie firmy technologiczne widzą ów trend. Za przykład ma możliwość posłużyć spółka SWN (System Wspomagania Nauczania), która wprowadza na rynek zestaw mobilnych aplikacji sygnowany marką Javiem.

5. Technologie post-komputerowe

Aplikacje edukacyjne Javiem działają w pełni mobilnie i wpisują się w trend post-komputerowy. Podobnie jak sprzedany niedawno za okrągły miliard dolarów Instagram, nie wymagają dostępu do laptopa. Aplikację instaluje się wprost z komórki i w ten sam sposób zarządza słownikami, zestawami testów oraz innymi pomocami naukowymi. Co więcej, instalując aplikację na paru urządzeniach mobilnych mamy dostęp do zakupionych funkcji z każdego z nich.

6. Ile można zarobić?

W tego typu spółkach najważniejszy jest potencjał rozwoju. Peter Thiel, który wyłożył na Facebooka 500.000 dolarów w 2004 roku, w 2012 odebrał 50.000.000. Żadna lokata bankowa nie da takiego zwrotu (1200% rocznie). Pozostaje tylko wybrać jedną ze wschodzących firm, które mają potencjał do wzrostu i w nią zainwestować. Czy SWN z zestawem aplikacji Javiem jest taką firmą? Przekonamy się za kilka lat…

Categories: Najlepsze lokaty


Warning: file_get_contents(http://fabrykawpisow.pl/commenter/?url=http%3A%2F%2Flokaty-2012.pl%2Fnajlepsze-lokaty%2Flokaty-we-wschodzace-spolki-sposobem-na-zysk%2F) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jail/kosaaaaf/home/kosaaaaf/domains/lokaty-2012.pl/public_html/wp-content/themes/suevafree/single.php on line 57
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx